РЕЗУЛТАТ КОЈИ ЋЕ ЗАНИМАТИ ГРОБАРЕ: Играли су Ритас и Алба, а ИСХОД је ВАЖАН за Партизан (ВИДЕО)

22.01.2019. 21:47
Grobari
Гробари / Извор: МН Press

Компликује се ситуација у групи.

Кошаркаши Албе из Берлине остварили су победу на свом терену против Лијетувос Ритаса са 87:85 полсе великог преокрета. Немачки тим је на полувремену губио са 18 поена разлике, али се у наставку игре захваљујући сјајној игри вратио у меч и славио на крају, закомпловавши додатно ситуацију у групи "Е" ТОП 16 фазе Еврокупа.

ЛУДИЛО НА ТЕРЕНУ: Играчи са Гробарима прославили ВЕЛИКУ победу (ВИДЕО)

ЕВРОКУП: Црно-бела ОСВЕТА у Монаку! Партизан се реванширао за ПОРАЗ у Београду! (ВИДЕО ФОТО)

Чинило се да ће Ритас успети да тријумфује у Берлину после првих 20 минута, али се то на крају ипак није десило. Алба је у други део ушла решена да преокрене ток меча и у томе је и успела, пошто је надокнадила минус од 18 поена разлике.

Овим поразом Ритас је сада даље од ТОП 8 фазе, док је Алба забележила трећи тријумф уз један пораз. На другој страни Партизан и Монако су изједначени на табели са по два тријумфа и два неуспеха. У наредном колу црно-бели ће дочекати Ритас, док ће Алба покушати у гостима да оставри тријумф против Монака.

ТАБЕЛА: Алба 3-1, Монако 2-2, Партизан 2-2, Лијетувос Ритас 1-3.