"САБРАЛИ СМО СЕ КАДА ЈЕ БИЛО НАЈПОТРЕБНИЈЕ": Барцокас открио тактику која је пресудила Партизану!

28.03.2024. 22:42
Jorgos Barcokas
Јоргос Барцокас / Извор: МН Press

Кошаркаши Партизана дочекују Олимпијакос у "Штарк арени" у 32. колу Евролиге. Резултат је на крају меча износио 69:74 у корист екипе из Пиреја.

Након меча се медијима обратио тренер Олимпијакоса Јоргос Барцокас.

- Веома важна, круцијална победа. Наша одбрана у другом полувремену је била добра. Доминирали смо на том крају и на крају победили. Сви су играли сјајно у одбрани, не само Вокап и Гос - рекао је тренер Олимпијакоса и додао:

- Желео бих такође и да похвалим ову сјајну атмосферу која је невероватно. Жао ми је што прошле године нисам могао да дођем. Иначе, одиграли смо лоших 30. минута, нисмо били концентрисани, машили смо шутеве, дозвољавали свашта...али успели смо онда када је најпотребније да се саберемо и одиграмо.