САЛЕТОВА КАЗНЕНА ЕКСПЕДИЦИЈА: Бајерн нанео први пораз Будућности (ФОТО)

01.11.2017. 22:26
Aleksandar Đorđević
Александар Ђорђевић / Извор: МН Press

Подгоричани заустављени после седам победа.

Кошаркаши Будућности доживели су први овосезонски пораз у Еврокупу. Бајерн предвођен Александром Ђорђевићем убедљиво је славио у Подгорици резултатом 76:60.

ЗВЕЗДА НЕЋЕ БИТИ САМА: Делије ће бити на Емиратима (ФОТО)

ЛОНДОН НЕКА ДРХТИ: Милојевић је изабрао 11 ратника за Арсенал (САСТАВ)

Прва четвртина завршена је резултатом 18:18, али су Баварци у других десет минута показали квалитет и већ до полувремена стекли двоцифрену предност (41:29). У наставку је разлика у класи била још израженија па је предност Бајерна у једном тренутку износила и 20 поена разлике.

Девин Букер је био најефикаснији у Бајерну са 15 поена, Нихад Ђедовић је убацио 13, док је Милан Мачван за 20 минута постигао 11 поена уз 3 скока и по 1 асистенцију и украдену лопту.

Двоцифрен је био и Маик Цирбес са 10 поена. Стефан Јовић је за 24 минута постигао само поен, уз 2 скока, 3 асистенције и 3 украдене лопте. Са друге стране Кајл Лендри је убацио 15, а Кајл Гибсон 13 поена.

Подгоричани су доживели први пораз после седам победа.