СКРОМНО ВЕЧЕ ПОКУШЕВСКОГ: Њујорк убедљив против Оклахоме (ФОТО)

13.03.2021. 22:47
Aleksej Pokuševski
Алексеј Покушевски / Извор: Профимедиа

Никси стигл идо 19 победе.

Њујорк Никси савладали су Оклахома Сити Тандере у гостима са 119:97 и тако стигли на 50 одсто учинка на Истоку са 19 победа и исто толико пораза.

Безбедан начин за уплату депозита - Позови Меридиан агента и освоји 10% БОНУСА

ЗМАЈЧЕКИ ПАЛИ ПОСЛЕ ДРАМЕ: Игокеа победила Цедевиту у Александровцу, Словенци све даље од плеј-офа

ПРОБЛЕМИ ЗА ДЕНВЕР: Јокић после четири године пропушта меч? (ФОТО)

Тандери који су били на овом мечу без Шеја Гилџеса Александера, су одлично отворили меч и водили после прве четвртине 31:22. Међутим, у наставку су Никси потпуно надиграли домаћина и на полувремену имал идва поена предности, да би у другом полувремену стигли до убедљиве победе.

Најефикаснији у редовима Никса био Ар Џек Барет са 32 поена, док је Џулијус Рендл стигао до трипл-дабла са 26 поена и са по 12 скокова и асистенција. Ал Хорфорд је са 16 поена предводио Оклахому, док је Лугенц Дорт постигао 14 поена. Алексеј Покушевски имао је слабо вече са четири постигнута поена, седам асистенција и две украдене лопте.