СКУПО ПЛАЋЕНА ПОБЕДА: Партизан ОСТАО без још једног ИГРАЧА! Са БОЛОВИМА је изнет са ПАРКЕТА!

15.12.2021. 22:55
Željko Obradović, KK Partizan
Жељко Обрадовић, KK Партизан / Извор: МН Press

Нова главобоља за Обрадовића.

KK Партизан је победио Сласк у драматичној завршници и после 7. кола Еврокупа избили на чело табеле А групе са скором 6-1.

ТВИТЕР УЈЕДИНИО ГРОБАРЕ: Њих ДВОЈИЦУ дижу у НЕБЕСА, помињу квалитет и ОЧАЈ! Подршку дају ОВОМ играчу

ТРЕНЕР СЛАСКА КИПТИ ПОСЛЕ ПОРАЗА ОД ПАРТИЗАНА: Покрадени смо, није нам свиран чист фаул

ЖОЦ РАЗОЧАРАН ПОСЛЕ ПОБЕДЕ: Веома важан тријумф за нас, али нисмо играли сјајно

Победа над пољским тимом, међутим, имала је свој цех, пошто се стручни штаб на челу са тренером Обрадовићем суочио са новим проблемима.

Непосредно после повреде Трифуновића, који се вратио на паркет након крварења аркаде, исти је морао да напусти Грегор Глас.

Gregor Glas
Грегор Глас / Извор: МН Press

Словенац је на осам минута и 15 секунди пре краја утакмице, при резултату 56:54 за Партизан осетио болове у ногама и убрзо се видело да не може да настави меч.

Убрзо је стигла помоћ Гласу, људи из Партизана су га испратили до клупе, где је остао до истека четрдесетог минута. Велику подршку пружили су му навијачи црно-белих на друштвеним мрежама.

Све најновије вести о KK Партизан прочитајте ОВДЕ.