ШОК У САРАЈЕВУ: МВП напустио Босну!
Потписао за други клуб
22.06.2026.
20:57
Коментари (0)
Крилни центар Петар Ковачевић напустио је Босну и појачао Игокеу.
Ковачевић је у минулој сезони био један од запаженијих у редовима Босне.
У АБА лиги је имао просек од 7,8 поена и 3,1 скока, посебно се истакавши у походу Босне на титулу првака Босне и Херцеговине.
Понео је титулу МВП-а плеј-офа првенства и добио признање.
Овај 23-годишњи Београђанин је пре Босне наступао за Мегу.