СПРЕМАН НОВИ КОШАРКАШКИ ЗЕМЉОТРЕС У АТИНИ: Обрадовић звао Богдана Богдановића
Панатинакос спреман да појури све трофеје наредне сезоне
Тек што се догодио прави кошаркшаки земљотрес у Атини када је Панатинаикос објавио да се на клупу зелених вратио Жељко Обрадовић после 14 година, чини се да се спреман нови.
Панатинаикос жели да у својим редовима види Богдана Богдановића пошто са Обрадовићем на клупи циљ да се у наредној сезони нападну сви трофеји.
Преам информацијама из Грчке Жељко Обрадовић и репрезентативац Србије су успоставили контакт, а имају одличан однос још из времена када су сарађивали у Фенербахчеу где су освојили титулу шампиона Европе.
Како ствари тренутно стоје Богдановић ће напустити Лос Анђелес Клиперсе који немају намеру да му дају око 16 милиона долара, а већ је рекао Обрадовићу да жели да сачека до 15. јула како би видео какве су му потенцијалне опције за останак у НБА лиги.
Следећа сезона би била 10. по реду "преко баре" и тако би обезбедио доживотно здравствено осигурање за себе и своју породицу. Управо због тога, вероватније делује да ће Богдан остати још годину дана у НБА, посебно што се спомиње и могућност преласка у Денвер, за који игра Никола Јокић.