СРБИ ДОМИНИРАЛИ У НБА: И Бјелица ДВОЦИФРЕН, Врелина СПРЖИЛА Кливленд (ВИДЕО)

04.04.2021. 08:00
Nemanja Bjelica
Немања Бјелица / Извор: Профимедиа

Агонија Кавалијерса се наставља.

Мајами је против Кливленда уписао и четврту узастопну победу, савладавши Кавалијерсе резултатом 115:101.

МАГИЧНИ БОБИ: Марјановић дабл-даблом РАЗБИО Вашингтон, Лука ЗАСЕНИО Раса (ВИДЕО)

БОРИ СЕ ЗА ЖИВОТ: Погоршало се стање Славише Стојановића

АБА ЛИГА: Партизан ПРЕГАЗИО Крку и реванширао се уз камату за пораз у Новом Месту

Српски репрезентативац Немања Бјелица пружио је најбољу партију од доласка на Флориду, постигавши 10 поена за 24 минута у игри, додавши на то седам скокова и пет асистенција.

Гости су боље отворили меч и повели са 5:0, али је Врелина заиграла озбиљније и експресно анулирала заостатак. Бољом игром домаћин је убрзо преокренуо резултат у своју корист и како је време одмицало, повећавао предност, која је већ у првој четвртини достигла 14 (28:14).

До максималних 18 Мајами је стигао у последњем кварталу (109:91), али су Кавси до краја успели да ублаже пети узастопни пораз.

Чак седморица играча Врелине имала су двоцифрен учинак. Адебајо и Робинсон су дали по 18 поена, Батлер и Ариза по 15, Драгић је убацио 13, а Хиро и Бјелица по 10 кошева. Код Кливленда, Секстон је био најефикаснији са 26 поена.