СРПСКИ кошаркаши ДОМИНИРАЛИ у узбудљивом четвртфиналу Купа Краља, затрпали кош противника!

15.02.2020. 12:23
Dejan Todorović, Dejan Musli
Дејан Тодоровић, Дејан Мусли / Извор: Профимедиа

На реду полуфинале.

У петак, 14. фебруара, настављено је такмичење у Купу Краља. На терену у Малаги су се нашла двојица српских кошаркаша, који су помогли своме тиму да се домогне полуфинала. Екипа Андоре је у веома узбудљивој утакмици савладала Тенерифе резултатом 87:85, а најзаслужнији за то је био Дејан Тодоровић. Српски бек је бриљирао са 20 поена (1/5 за два, 3/8 за три, 9/9 за један) и четири скока за 30 минута игре. Дејан Мусли је на терену провео девет и по минута са учинком од седам поена (3/5 за два, 1/2 за један).

БОМБА НА ПИРИНЕЈИМА: Јовић ПРЕЛАЗИ у Барселону

ВРАТИО СЕ: Филип Јанковић је био велика ЗВЕЗДИНА нада...

СРБИ МУ ОВО НЕЋЕ ОПРОСТИТИ: Грчки тренер и ОСВАЈАЧ две ЕВРОЛИГЕ нови селектор кошаркаша тзв. Косова

У пораженој екипи је предњачио Марселињо Уертас са 20 поена, 12 асистенција и три скока, али и чак шест изгубљнеих лопти. Једна од њих је дошла у одлучујућим тренуцима сусрета, када је искусни плејмејкер нагазио чеону линију приликом пробијања одбране ривала.

Полуфинални дуелу шпанског купа су на програму у суботу. Од 18 сати и 30 минута на терен ће кошаркаши Реал Мадрида и Валенсије, док је за 21 сат заказан дуел између Уникахе и Андоре.

Погледајте како изгледа италијанска кошаркашица Валентина Вињали.

МУРИЊО О ШИШАЊУ НА НУЛАРИЦУ: Португалац ОТКРИО разлог за такав потез! Нема везе са фудбалом

АЈАКС ПРЕЛОМИО: Ево КО МЕЊА МАГИЧНОГ ЗИЈЕХА (ФОТО)

Лејтон Хјуит говорио о шансама ЂОКОВИЋА на Ролан Гаросу, споменуо ФЕДЕРЕРА и НАДАЛА!