СУПЕРЛИГА СРБИЈА: Чачани УБЕДЉИВИ на свом терену

24.05.2023. 21:33
KK Borac
KK Борац / Извор: МН Press

Дуел петог кола.

Кошаркаши чачанског Борца савладали су вечерас екипу Металца резултатом 100:74, у оквиру петог, претпоследњег кола Групе Б Суперлиге Србије.

КАКО ЈЕ РЕАЛ ОТЕО БАРСИ ТАВАРЕЗА: Свему је "КУМОВАО" ЗВЕЗДАШ из Републике Српске

НОВА ПОБЕДА: Изабранице Марине Маљковић РУТИНСКИ славиле против комшиница

ОД ЊЕГА МНОГО ЗАВИСИ: Веома важне вести за Звезду и Партизан - Гликман проговорио о формату Евролиге

Ово је четврта победа Чачана у овој групи, у којој заузимају прво место, а тим из Ваљева је са свих пет пораза убедљиво последњи на табели.

Гости су се вечерас добро држали током првог полувремена, али је пресудила трећа четвртина коју је Борац добио са 25:7.

Томашевић са 20, Чарапић са 17 и Кочовић и Николић са по 16 поена предводили су екипу Борца, а у Металцу бољи од осталих Дурмо са 17 и Симанић са 11 поена.