СУПЕР ЛИГА ПЛЕЈ-ОФ: Борац у Чачку победио Динамик

21.05.2018. 21:28
KK Dinamik
KK Динамик / Извор: МН Press

Био је ово неизвестан дуел.

Кошаркаши Борца повели су у четвртфиналној серији плеј-офа Суперлиге Србије против Динамика резултатом 83:75.

ТОПИЋ ПОСЛЕ ВРШЦА: Радује приступ екипе и тимска игра

СУПЕР ЛИГА ПЛЕЈ-ОФ: Звезда моћно кренула у одбрану титуле. Вршац ЗАМРЗНУТ на -39 (ФОТО)

Очекивало се да ће одиграти најнеизвесније дуеле у плеј-оф серијама четвртфинала и тако је заиста било у вечерашњем првом сусрету у Чачку.

Најпре је домаћин добром офанзивном игром у првој четвртини стекао залиху, а затим у другом делу гост са Дорћола стигао до преокрета и вођства од пет поена на полувремену – 40:45.

Међутим, тим Мирослава Муте Николића није издржао у том ритму и у наставку сусрета. Преломна је била трећа четвртина коју је Борац добио са 23:10 и поново преокренуо меч у своју корист.

У последњој деоници успео је да задржи стечену залиху и чак је и у више наврата додатно увећа за коначних 83:75.