СУПЕРЛИГА: ФМП максималан, Борац испраћен са 20 разлике

01.05.2019. 20:13
KK FMP
KK ФМП / Извор: МН Press

Победа Пантера није долазила у питање.

Кошаркашки ФМП-а савладали су Борац из Чачка у другом колу групе А Суперлиге са 89:69 (24:18, 26:16, 17:11, 22:24) и тако стигли до максималног учинка.

БИВШИ НБА АС НЕМА ДИЛЕМУ: Јокић је најбољи центар лиге, ево и због чега (ФОТО)

ШТА ЋЕ НА ОВО РЕЋИ ДЕЛИЈЕ? Мачван причао о Звездиним кошаркашима, а ево шта је рекао...

СВЕ ЈЕ НА СТОЛУ: Човић о буџету, али и о томе ко би могао да НАПУСТИ црвено-беле! (ВИДЕО)

Већ у првој четвртини су Пантери показали да ће се они питати о победнику у овој утакмици, а на полувремену су имали двоцифрену предност (50:34). У наставку је ФМП одрадио посао, не дозволивши гостима из Чачка да угрозе тријумф.

Патрик Дилејни је са 18 поена био најефикаснији у ФМП-у, док је Марко Јеремић постигао 14. У редовима Борца двоцифрен је био само Радован Ђоковић са 17 поена.