СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Воша исекла Јавор, сјајни Зукић!

06.06.2020. 16:30 17:33
Nenad Lalatović
Ненад Лалатовић / Извор: МН Press

Премијерни меч суботњег програма 28. кола.

Фудбалери Војводине савладали су Јавор на гостовању у Ивањици, у мечу 28. кола Суперлиге Србије резултатом 1:3 (0:0). Јунак победе екипе из Новог сада био је 19 годишњи офанзивни везиста Дејан Зукић који је постигао два гола.

МИЛОШЕВИЋ СПРЕМА ТИМ ЗА КУП СРБИЈЕ: Изненађење у Партизану у Суботици (САСТАВИ)

ГАЛАКСИ БРЗО РЕАГОВАО: Контраверзни нападач мења Катаија! (ФОТО)

ХРВАТИМА НЕ ПОМАЖЕ НИ ВАР: Скандалозне судијске одлуке, гол у 97. минуту и поновљени ПЕНАЛ (ВИДЕО)

Гости који су доминирали током читаве утакмице нису успели да у првом полувремену погоде мрежу голмана Ђорђа Лазовића. Најбољу прилику у првом делу игре имао је Миљан Вукадиновић, он је у 20 минуту погодио пречку.

У другом полувремену на сцену је ступио Дејан Зукић. Прво је погодио у 56 минуту, а затим и у 68. Војводина је у 80. минуту стигла и до трећег гола, пошто је Марко Јевремовић затресао своју мрежу и аутоголом ставио тачку на овај меч.

Два минута касније, Вања Звеканов постиже почасни гол за Јавор.

Овом победом Војводина се вратила на треће место на табели, тренутно имају 59 бодова. Јавор је тренутно на 13 месту са 24 освојена бода.