СУПЕРЛИГА: Тамиш разбудио Партизан, Динамик платио цех црно-белима (ФОТО)

05.05.2019. 22:03
Vanja MArinković
Вања МАринковић / Извор: МН Press

Тим Андрее Тринкијерија славио убедљиву победу.

Кошаркаши Партизана савладали су у трећем колу групе Б екипу Динамика у дворани ''Александар Николић'' са 96:58 (28:16, 22:13, 20:12, 26:17) и тако остали једини у групи са максималним учинком од се три победе, али и схватили лекцију из претходног кола када су уз много мука савладали Тамиш.

ФИБА ЛИГА ШАМПИОНА: Ђорђевић одвео Виртус до титуле и Еврокупа (ФОТО)

БЕЗ ДЛАКЕ НА ЈЕЗИКУ: Загорац ИСКРЕНО о селектору Ђорђевићу! (ФОТО)

ДОШАО ЈЕ ЗА СУПЕРЛИГУ: Пушица ОТКРИО да ли ОСТАЈЕ у Партизану и следеће сезоне

Гости са Дорћола супротставили су се изабраницима Андрее Тринкијерија само до завршнице прве четвртине када су црно-бели успели да стигну до двоцифрене предности (28:16). Од тог тренутка је предност Партизана стално расла и на полувремену је износила 21 поена (50:29).

У других 20 минута виђена је потпуно иста слика на терену. Партизан је контролисао у потпуности меч, док су гости покушавали да оставе што бољи утисак, а рно-бели стигли до заслзжене победе.

ПАРТИЗАН - ДИНАМИК 96:58 (28:16, 22:13, 20:12, 26:17)

ДВОРАНА: Александар Николић.

СУДИЈЕ: Белошевић, Арсенијевић, Седлар.

ГЛЕДАЛЦА: 1.500.

ПАРТИЗАН: Величковић 2, Маринковић 10, Загорац, Н. Јанковић 16, Ренфро 10, Јарамаз 9, Гагић 12, Пецарски 10, Трифуновић 14, Пушица 9, Николић 4.

ДИНАМИК: Ђерић 5, Остојић 3, Ракићевић 2, Шалић 10, Степановић 6, Васиљевић 2, Беслаћ 10, Грбовић, Глишић 9, Кутлешић 5, Величковић, Слијепчевић 6.

Погледајте како изгледа Жоан Санц, девојка звезде ПСЖ-а Данија Алвеша.