СВЕ ТЕЖИ ПОСАО ЗА ОРЛОВЕ: Летонија на Србију са два НБА аса

05.04.2022. 14:26
Davis Bertans
Давис Бертанс / Извор: Профимедиа

Чека се одговор.

Кошаркашка репрезентација Србије наредни меч квалификација за Светско првенство играће 30. јуна против Летоније у гостима. Домаћин жели да се реваншира Орловима за пораз 101:100 и да се приближи наредној фази квалификација.

Идеалан дан да резервишеш своје место у Mozzart авиону за Катар, уз највеће квоте на свету на Сити и Ливерпул

РУСИ ПРАВЕ НОВУ ЕВРОЛИГУ: Звезда и Партизан у лову на милионе?

ОВО ДО САДА НИСТЕ ВИДЕЛИ: Намерно нису желели да дају кош шест минута како би наместили резултат (ВИДЕО)

Челници КС Летоније кренули су у акцију, пошто желе да против Србије у својим реовима виде два НБА аса Кристапса Порзингиса и Давис Бертанса, који су чланови Вашингтона, односно Даласа.

- Већ смо ступили у контакт са њиховим агентима. Тренутно не желимо да узнемиравамо играче, јер су обојицанедавно дошли у нове средине. Чујемо да нико није рекао “не”. Колико знам, они су веома везани за репрезентацију - изјавио је генерални секретар КС Летоније Каспарс Кипрус.

Србија и Летонија у овом тренутку имају скор 3-1, Белгија 2-2, а Словачка нема тријумф. У следећу рунду пласираће се по три селекције из сваке групе.

Најновије вести из кошарке прочитајте ОВДЕ.