СВИ СРБИ У НБА - ИЗГУБИЛИ: Никола Јокић ПОГОДИО судију лоптом у главу! (ВИДЕО)

18.03.2018. 08:33
Nikola Jokić
Никола Јокић / Извор: Реутерс

Вече за заборав.

Бурна ноћ у НБА, у коју српски репрезентативци нису имали разлога за радовање. Њихови клубови, Денвер, Минесота и Сакраменто претрпели су поразе на гостовањима.

БОГДАНОВИЋ О РЕПРЕЗЕНТАЦИЈИ: Ако одлучим да играм – ИГРАЋУ

Денвер је поражен у Менфису - 101:94 што га може скупо коштати у борби за плеј-оф. Никола Јокић поново је био најбољи појединац у редовима Нагетса забележивши дабл-дабл учинак. Српски кошаркаш је на терену провео 35 минута и за то време је постигао 17 поена, забележио 12 скокова и две асистенције. Код Гризлиса су запажену улогу имали Дилон Брукс са 24 поена, пет скокова и једном асистенцијом, као и Ајрек Еванс са 20 поена, три скока и седам асистенција.

ФИНАЛЕ КУПА "МИЛАН ЦИГА ВАСОЈЕВИЋ": Црно-беле даме савладале Звезду и ОСВОЈИЛЕ први пехар! (ФОТО)

Јокић се нашао у центру пажње и у финишу првог полувремена кад је ненамерно погодио судију лоптом у главу.

Сан Антонио је славио против Минесоте резултатом 117:101.  Ламаркус Олдриџ је са 39 поена, десет скокова и две асистенције доминирао у тиму Спарса.

У екипи Тимбервулвса најбољи је био Карл-Ентони Таунс са 23 поена, девет скокова и две асистенције, док је српски кошаркаш Немања Бјелица на паркету провео 35 минута и за то време  постигао седам поена, забележио осам скокова и једну асистенцију.

Јута је забележила победу против Сакрамента резултатом 103:97. Доновар Мичел са 28 поена, два скока и три асистенције и Руди Гоберт са 22 поена и 13 скокова су били најбољи појединци у победничком тиму.

У екипи Кингса најбољи је био Бади Хилд са 23 поена, шест скокова и шест асистенција, док је репрезентативац Србије Богдан Богдановић на терену провео 26 минута и за то време постигао 12 поена, један скок и две асистенције.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.