ЕВРОЛИГА: Милутинов срушио Бајерн, чудесна асистенција Мицића (ВИДЕО)

19.11.2020. 20:10 23:27
Vasilije Micić
Василије Мицић / Извор: Профимедиа

Ефес убедљив у Подмосковљу.

Анадолу Ефес коначно је показао силу какву је демонстрирао током прошле сезоне до прекида због пандемије корона вируса. Турски тим славио је на гостовању Химкију резултатом 105:77 (29:30, 29:21, 28:12, 19:14) у првој утакмици 10. кола Евролиге.У дербију дана ЦСКА је као гост надиграо Бајерн Минхен резултатом 89:81 (18:17, 18:22, 28:21, 25:21), а јунак победе био је српски центар Никола Милутинов са 18 поена и 12 скокова уз шут за два поена 8/8. У тиму Бајерна Владимир Лучић је забележио девет поена.

БЛАТ НЕМА ДИЛЕМУ: Авдија може одмах да игра, Покушевски је ЧУДО (ФОТО)

ПОТПУНО НЕОЧЕКИВАНО: Кокошков довео појачање из Србије

ДЕНВЕР ИМА НОВОГ ПЛЕЈА: Сви га добро ЗНАТЕ, сањао је о овоме (ФОТО)

Чуда прави Андреа Тринкијери с Бајерном - Баварци тренутно деле прво место с Барселоном (имају по седам победа), а вечерас им у госте стиже ЦСКА, који се налази на трећој позицији и у серији је од четири победе. Квота на Бајерн је 3,05, а на ЦСКА 1,45. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Бајерн - ЦСКА.

Гости су у Подмоксовљу одиграли трећу четвртину за уџбенике у којој су постигли чак 28, а примили само 12 поена. Расположен је био Крунослав Симон који је забележио 24 поена и пет асистенција. У стопу су га пратили Шејн Ларкин са 20 и Тибор Плајс са 18 поена.

Репрезентативац Србије Василије Мицић је за 11 минута постигао пет поена, а није имао већу минутажу због болова у леђима, па је меч напустио у трећој деоници. И за тако кратко време проведено на терену имао је асистенцију у стилу Милоша Теодосића.

У екипи Химкија Џордан Мики и Јанис Тима су убацили по 13 поена.