ТОМИЋ: Да бисмо победили ПАО морамо да играмо 40 минута

04.10.2019. 08:09
Milan Tomić
Милан Томић / Извор: МН Press

Неуспешан старт црвено-белих у елитном клупском такмичењу.

Црвена звезда је поражена од Панатинаикоса у првом колу Евролиге резултатом 87:82, а тренер црвено-белих Милан Томић је после утакмице открио разлоге неуспеха свог тима.

ЕВРОЛИГА ОВО НЕ ПАМТИ! Судије ПОКРАЛЕ Звезду! Оџу пет фаулова за осам минута, али то није КРАЈ! (ВИДЕО)

ЗВЕЗДА ОБЈАВИЛА: Почиње продаја карата за Тотенхем и Бајерн

Србија прескочила Хрватску! Звезда и Партизан близу 15. места које је много важно за наш фудбал

- Да бисмо победили Панатинаикос морамо да играмо свих 40 минута. У Евролиги ако не играш три минута, изгубио си утакмицу. Морамо да радимо, да будемо спремнији за наредну утакмицу – јасан је био Томић.

ЦИЦИПАС БЕЗ ДЛАКЕ НА ЈЕЗИКУ: Зашто га је разочарао Надал и какав однос има са Новаком (ФОТО)

ХИМКИ СЛАВИО: Деби Јовића за заборав! Повреда и ОЧАЈАН учинак

ЕВРОЛИГА: Бајерн на крилима ЛУЧИЋА сломио Италијане! Фенер пао у Мадриду

Најбољи играч Звезде у Атини је био Џејмс Гист, који је стигао управо из Панатинаикоса у Београд. Томић је објаснио зашто је на неки начин жртвоваво Мајкла Оџа који је за осам минута на терену добио пет личних грешака, док је Гист био на клупи са три пенала.

- Сви знају ко је Џејмс Гист. Желео сам да га сачувам, па ми је мање важно било да у игри имам Оџа за касније – закључио је Томић.

Црвену звезду у другом колу чека дуел са Фенербахчеом у Београду (10. октобар).

Погледајте како изгледа Амелија Вега, супруга НБА кошаркаша Ала Хорфорда.