ТРИЛЕР У ЛАКТАШИМА: Игокеа пребацила СТОТКУ, али ипак поражена од Тофаша!

18.10.2023. 21:28
KK Igokea
KK Игокеа / Извор: Фото: ФИБА Champions League

ФИБА Лига шампиона...

Кошаркаши Игокее поражени су у Лакташима од екипе Тофаша резултатом 104:102 у првој утакмици групе Х ФИБА Лиге шампиона.

РАСПУЦАНИ ГИЕДРАИТИС: Звездин Литванац убацио ЧЕТИРИ ТРОЈКЕ за четвртину, једна се посебно издваја (ВИДЕО)

ДЕЛИЈЕ ОВАЦИЈАМА ДОЧЕКАЛЕ ОБРАДОВИЋА: Тренер Монака тада урадио ствар која их је ОДУШЕВИЛА (ВИДЕО)

БОМБА У ЕВРОЛИГИ: Асвел нашао замену за Паркера!

Екипа из Турске много је боље отворила меч и захваљујући двема серијама од 7:0 у првој четвртини стекла двоцифрену предност.

Уследила је доста боља игра члана АдмиралБет АБА лиге у наставку дуела, Игокеа је покушала и успевала да смањи двоцифрени заостатак захваљујући расположеним Мудију и Милосављевићу, но Тофаш је имао одговор у виду Хомслија.

Средином последње четвртине чинило се да ће Турци остварити лаку победу, међутим Игокеа је успела да истопи двоцифрену предност ривала и меч одведе у продужетке.

Више од тога домаћин није могао, па је Тофаш на крају ипак славио  са 104:102 све време чувајући вођство.

У победничкој екипи, најрасположенији је био Хомсли са 29 поена и седам скокова, а пратили су га О'Брајан са 21 поеном и осам скокова, као и Винстон и Прујит са 15, односно 14 поена.

На другој страни, Муди је меч завршио са 23 поена, Милосављевић је уписао 18, а Јеремић 12 поена.