ПАРТИЗАН ДЕКЛАСИРАО СПЛИЋАНЕ: Црно-бели остварили најубедљивију победу у историји АБА лиге

05.01.2022. 17:46
Aba
Аба / Извор: ФОТО: АБА лига

Рутински.

Кошаркаши Партизана савладали су у утакмици 15. кола АБА лиге екипу Сплита са 109:49 (17:12, 34:5, 32:21, 26:11)

АУ, КАКАВ ЦАР! Младеновчанин опустошио online цасино и покупио МИЛИОН ЗА НОВУ ГОДИНУ

ХАОС И У ПАРТИЗАНУ: На дан меча са Сплитом - корона УШЛА међу црно-беле! Тројица ПОЗИТИВНИХ!

Партизан је питање победника решио у другој четвртини коју је добио у своју корист са 34:5, те су црно-бели на полувремену имали 51:17.

У наставку меча видели смо прегршт атрактивних потеза, пошто је семафор био тотално занемарен. Коначан резултат био је 109:49, што је најубедљивија победа у историји АБА лиге.

Најефикаснији у Партизану био је Грегор Глас са 19 поена, док је на другој Шортер убацио два мање.

Црно-бели су тренутно на скору 12-2, док је Сплит закуцан за дно са свега два тријумфа и 13 пораза.

Меч између Партизана и Сплита могли сте пратити уживо на СрбијаДанас.

Крај меча 109:49
36. минут
Партизан доминира. Каква партија црно-белих, најбоља ове сезоне 97:42
Крај треће четвртине 83:38
28. минут
Резултат на семафору омогућио је да у овој деоници видимо неколико изузетно атрактивних потеза. Предност расте, 78:35

23. минут
Питање победника је без икакве дилеме решено у прве две четвртине. Сада, црно-бели настављају у добром ритму, а донекле се разиграо и гостујући тим 65:29
Полувреме: 51:17
16. минут
Фантастично игра Партизан у овом периоду меча. У другој деоници је тренутно 20:3 за Партизан, укупно 37:15
12. минут
Гостима уопште не иде шут. Велики број промашаја, а Зек Ледеј далеком тројком повећава предност црно-белих 15:12
Крај прве четвртине 17:12
10. минут
Успели су домаћи да створе нову предност пред крај прве деонице
6. минут
Црно-бели су повукли ручну, гости су се резултатски потпуно изједначили 12:12
2. минут
Фантастичан почетак Кевина Пантера. Седам његових поена за 7:0
1. минут
Прве поене на мечу уписао је Пантер за домаће. Најпре је Лесор промашио у првом нападу, а Сплићани нису ни из три покушаја дошли до поена 2:0

Најновије вести о KK Партизан прочитајте ОВДЕ.