АЛБА НИЈЕ ПОМОГЛА ПАРТИЗАНУ: Валенсија се опоравила од Звезде и прошетала се кроз Берлин!

01.02.2024. 22:36
KK Valensija
KK Валенсија / Извор: Фото: Профимедиа/ИМАГО

Настављена Евролига...

Два дана после убедљивог пораза од Црвене звезде у Београду, екипа Валенсије је вечерас гостовала Алби у Берлину, где се представила у много бољем издању. Тим тренера Алекса Мумбруа је свих 40 минута био бољи ривал и заслужено је савладао домаћина са 81:66, па није било ни назнака некаквог изненађења, чему су се надали и навијачи Партизана и Црвене звезде, јер је нашим клубовима Валенсија један од главних конкурената у борби за Топ 10.

ПАНИКА У АВИОНУ: Позлило кошаркашу Партизана! KK Partizan

ПАНИКА У АВИОНУ: Позлило кошаркашу Партизана!

СТИЖЕ БАРСА: Сферопулос о Теодосићевом стању, Мајку Тобију и праћењу његовог планаMiloÅ¡ Teodosić, Janis Sferopulos

ПОЗНАТ И КАО "ВЕЛИКИ БАКСУЗ": Познато ко дели правду на мечу Партизан - Виртус!KK Partizan

ПОЗНАТ И КАО "ВЕЛИКИ БАКСУЗ": Познато ко дели правду на мечу Партизан - Виртус!

Ово је тринаеста победа Валенсије у 25 одиграних кола којом је задржала девето место на табели, а Алба сада има скор 5-20 на зачељу.

За разлику од утакмице са Звездом, у саставу Валенсије вечерас је био и Стефан Јовић који се није уписао у стрелце, али је имао четири асистенциј за 13 минута у игри. Најефикаснији у његовом тиму били су Оджелеј са 18 поена и 7 скокова и Крис Џонс са 14 поена и 8 асистенција.

У Алби најбољи Томас са 15 и Кумађе са 13 поена.