ВАЖАН ТРИЈУМФ ЦРНО-БЕЛИХ: Јарамаз ПРЕСРЕЋАН због победе над Ритасом (ВИДЕО)

20.11.2019. 22:46
Ognjen Jaramaz
Огњен Јарамаз / Извор: МН Press

Црно-бели и теоретски изборили пласман у Топ 16.

Партизан је савладао су Ритас у осмом колу Еврокупа са 86:81 (23:21, 23:19, 22:17, 18:24) и том победом црно-бели су обезбедили пласман у Топ 16. Пулени Андрее Тринкијерија су крајем уводних десет минута преузели вођство које су чували до краја меча, а у неколико наврата су успели да одбију озбиљне налете Литванаца који су прилазили на поен заостатка.

ЗАГОРАЦ УНИШТИО РИТАС, АЛИ ОСТАО С ОБЕ НОГЕ НА ЗЕМЉИ: Испунили смо циљ, окрећемо се Будућности

ЕВРОКУП: Парни ваљак САМЛЕО Ритас! Загорац, Томас и Јарамаз одвели Партизан у Топ 16 фазу

ЛОША ВЕСТ ЗА ПАРТИЗАН: Љубимац Гробара ИЗНЕНАДНО остао ван екипе за меч са Ритасом

Огњен Јарамаз је био један од најбољих у Партизану. Постигао је 14 поена уз индекс 18 по чему је био други у екипи. Одмах иза Томаса.

- Није било лако, поготово у првом полувремену, направили смо неку разлику, али они нису одбијали да се предају и успели су да се врате у меч. Играли смо код куће, било је важно да се победи ова утакмица. Иако је Венеција победила, нама је било важно да због себе остваримо победу - рекао је Јарамаз после утакмице.

Партизан је остварио пласман у Топ 16. Међутим, није свеједно на којем ће месту завршити, јер је битно добити лакше противника у следећој групи.