ВАЖНА ВЕСТ ЗА ГРОБАРЕ: Играли су Виртус и Дарушафака, ево ко је ПОБЕДИО (ВИДЕО)

15.01.2020. 22:52
Miloš Teodosić
Милош Теодосић / Извор: МН Press

Црно-бели помно пратили развој ситуације у Болоњи.

Кошаркаши Виртуса остварили су прву победу у Топ 16 фази Еврокупа, у другом колу после пораза од Партизана у првом, јер су на свом терену савладали Дарушафаку са 83:72 (20:14, 27:19, 12:19, 24:20). У тиму који са клупе предводи бивши селектор Србјие Александар Ђорђевић запажене улоге имали су плејмејкери Милош Теодосић и Стефан Марковић.

ЕВРОКУП: Рапсодија црно-белих, Партизан разбио Тренто у Италији (ФОТО)

ГРОБАРИ РАСПАЉУЈУ МАШТУ НА ТВИТЕРУ: Четвртфинале није далеко, а једном човеку се клањају (ФОТО)

СРПСКА КОШАРКА ЈЕ МНОГО ИЗГУБИЛА: Преминуо чувени српски тренер!

Екипа Виртуса је феноменално отворила меч серијом 13:2 и двоцифрену предност је одржавала до завршнице прве четвртине, али су гости ипак уводних десет минута затворили серијом 7:0, па је на семафору писало 20:14 за пулене Александра Ђорђевића. Током друге четвртине Италијани су константно одржавали предност, а полувреме су завршили фуриозно са 8:0 и одлепили су се на 14 поена разлике.

Турци су одиграли одличну трећу деоницу у којој су успели да преполове предност Виртуса. Међутим, Италијани су додали гас у последњој четвртини и нису дозволили гостима ни да помисле да могу да дођу до победе у Болоњи.

Најефикаснији у победничком тиму био је Милош Теодосић који је меч завршио са 19 поена, четири скока и две асистенције, док је Стефан Марковић уписао седам поена, осам асистенција и две ухваћене лопте.

Са друге стране, предњачио је Дорон Лемб са 16 поена, а истакли су се још Синан Гулер и Бонзи Колсон са по 13.

Погледајте како изгледа Софија Милошевић, девојка Луке Јовића.

РЕД ЈЕ СВЕ ДУЖИ: Још један клуб жели бившег играча Партизана!

МИЛОШЕВИЋ: Нико није на продају и сви су на продају

ГОТОВО: Партизанов бисер НАПУСТИО Хумску! (ВИДЕО)

УЕФА ОДРЕДИЛА: Ово је ИДЕАЛНИ тим 2019. године!

КАПИТЕН ОРЛОВА ДОБИЈА КОНКУРЕНЦИЈУ: Ево ко ће ЗАМЕНИТИ Коларова у Роми!