ВЕЛИКА ПОБЕДА МЕГЕ: Опстанак у АБА лиги све ближи!

01.03.2020. 14:55 14:55

На корак од циља.

Кошаркаши Меге славили су пред својом публиком у веома важном сусрету у борби за опстанак. Екипа Дејана Милојевића је у поподневном термину савладали Игокеу са 87:76 (30:18, 19:22, 20:28, 18:8).

ШОК: Утакмица Црвена звезда- Цедевита Олимпија се НЕ ИГРА?

ДА ЛИ ЈЕ ОН НОРМАЛАН: Звезда НБА лиге тражи да се укине ЗАБРАНА МАРИХУАНЕ!

Домаћи су прву деоницу добили убедљиво, убацили су 30 поена и са 12 поена вишка отишли на одмор. До полувремена је гост успео да спусти дефицит на једноцифрен број поена, иако је српски представник на старту другог квартала имао и 19 поена предности, на полувремену је било само 9.

У трећој четвртини потпуно буђење екипе из Александровца, преокренули су резултат у финишу, Мега је успела да се консолидује и да врати минималну предност пред одлучујућих 10 минута.

Након уводне неизвесности, уследила је серија домаћина од чак 14:0, те је све било јасно у хали Ранко Жеравица.

Победнички састав је са 19 поена и седам асистенција предводио Кендрик Пери, три поена мање додао је Един Атић, двоцифрени су били и Марко Симоновић и Церовина са по 11 поена. Код гостију 21 поена и 10 скокова Ђорђа Гагића, 19 поена додао је Еванс, док је двоцифрен са 13 поена био и искусни Марко Томас.

Екипа Дејана Милојевића је тако направила велики корак ка опстанку у регионалном шампионату, имају победу више од последњепласираног Задра и исти учинак као Крка и Цибона, али и бољи скор у међусобним дуелима са поменуте три екипе.

НОВАК ПОВЕЋАО ПРЕДНОСТ: Ево колика сада Надал ЗАОСТАЈЕ за Ђоковићем (ФОТО)

СЕНЗАЦИЈА НА ПОМОЛУ: ПСЖ доводи ОВОГ тренера на лето, ништа сем трофеја лиге шампиона их НЕ ЗАНИМА!

АУ КАКВА БОРБА: Бразилац НОКАУТИРАО Американца за титулу, а онда се десило нешто ШОКАНТНО! (ВИДЕО)