ВЕЛИКО ИЗНЕНАЂЕЊЕ У НОВОМ САДУ: Војводина савладала ФМП

11.02.2021. 19:09

"Стара дама" се пласирала у полуфинале.

Кошаркаши Војводине направили су велико изненађење у четвртфиналу Купа Радивоја Кораћа. Наиме, екипа из Новог Сада савладала је ФМП резултатом 73:67.

Ко је светски шампион? Једно је сигурно...

МЕГА БЛИЖА "ЖУЋКОВОЈ ЛЕВИЦИ": Демолирана Младост из Земуна!

ЈОКИЋУ ОДУЗЕЛИ СКОК: НБА донела одлуку - НИШТА ОД ДАБЛ-ДАБЛ низа!

Прва четвртина била је неизвесна, а Војводина је имала поен предности после првих 10 минута.

На полувремену је било 6 за "стара даму", која је играла одличну одбрану и спустила ФМП на 32 поена за полувреме.

У истом ритму су наставили и у трећој четвртини, где се клуб из Железника прво примакао, а онда се Војводина опет одлепила и пред последњу деоницу ушла са великих 14.

"Пантери" су покушали да се врате у последњој четвртини, спустили су представника КЛС-а на само 10 постигнутих поена за осам минута, пришли су на седам поена заостатка на два минута до краја, али то је било све.

Екипу Мирослава Муте Николића су до победе предводили Беслаћ са 19 и са по 15 поена Бјелица и Гаћеша.

У екипи из Железника истакли су се Ђорђевић са 17 и Ненадић са 11 поена.