ВИДИТЕ СНИМКЕ НАЈБОЉИХ ПОТЕЗА У ПОРАЗУ ЗВЕЗДЕ: Браун монструозно куцао са две руке, Кузмић узвратио (ВИДЕО)

03.10.2020. 09:07
Lorenco Braun
Лоренцо Браун / Извор: Фото: Youtube printscreen/Euroleague

Неуспех на старту.

Кошаркаши Црвене звезде поразом су отворили нову сезону. У оквиру првог кола Евролиге, они су у Истанбулу изгубили од Фенербахчеа резултатом 77:63.

КРАЉ ЈЕ РЕШИО ДА ВРАТИ КРУНУ: Леброн са 34 и Дејвис са 33 водили Лејкерсе до 2:0 против Мајамија (ВИДЕО)

ЗВАНИЧНО: Теодосић постао ПРЕДСЕДНИК српског клуба!

ТВИТЕР ГОРИ: Звездаши нашли КРИВЦА за пораз, а ЕВО шта кажу о Обрадовићевом дебију!

Сјајан меч очекује нас вечерас (18.30) у Лидсу. Домаћин игра веома офанзивно, а Сити мора да се „вади“ после страшног пораза од Лестера (2:5). Кец је 8,00, двојка 1,35, а опклада GG3 носи квоту 1,77. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Лидс - Манчестер Сити.

Звезда је добро отворила меч, али после почетног вођства није могла да одговори на ритам турске екипе.

Виђени су лепи потези на утакмици. Један од њих дело је доскорашњег плејмејкера тима са Малог Калемегдана, Лоренца Брауна, који је атрактивно закуцао са две руке у другој четвртини. Једино је закуцавање Јана Веселог на асистенцију Нанда де Колоа у последњој четвртини било атрактивније у екипи Фенера.

Браун је на крају забележио 17 поена (3 асистенције уз шут за два - 7/9) и тако показао да ће бити велико појачање за тим српског тренера Игора Кокошкова.

Једна занимљива ситуација забележена је у треће периоду. На самом истеку напада, буквално у полседњим тренуцима, Огњен Добрић није имао друго решење, те је из места послао лопту ка кошу - и забележио је тројку. Ипак, можда и најлепши потез пулена Саше Обрадовића било је закуцавање Огњена Кузмића преко , након одличног пика са Џорданом Лојдом.