БЕЗ ПОМОЋИ ТЕОДОСИЋА: Ђорђевић са Виртусом САВЛАДАО СРБИНА и убедљиво славио на старту Еврокупа!

30.09.2020. 20:59
Aleksandar Đorđević
Александар Ђорђевић / Извор: МН Press

Одличан меч италијанског тима.

Кошаркаши Виртуса из Болоње убедљиво су победили Лиеткабелис у гостима у првом колу групе Ц Еврокупа - 76:61.

НЕ МЕЊА ДОБРЕ СТВАРИ: Јелена Брукс остаје у Шопрону

У НИКАД ЈАЧОЈ КОНКУРЕНЦИЈИ: Ево какве се шансе дају Партизану за освајање Еврокупа!

ДА СЕ ПОНОВИ ИСТОРИЈА: Партизан против старог знанца ЈУРИ победу на старту Еврокупа!

Екипа Александра Ђорђевића утакмицу је преломила у трећој четвртини коју је добила резултатом 17:3.

Литвански тим, који са клупе води Ненад Чанак, одлично је почео утакмицу пред 1.112 навијача и у неколико навртата у првој четвртини имао је 8 поена вишка, међутим, већ у другом периоду квалитетнија екипа из Болоње је ухватила прикључан и на одмор отишла са пола поена предности - 36:35.

Велико НБА финале је стигло! Вечерас у 03.00 у Орланду отвара се финална серија између Лејкерса, тима препуног звезда, и Мајамија, екипе која се више ослања на тимску игру. Кец на Лејкерсе је 1,50, а двојка 2,95. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Лејкерс - Мајами.

Болоњези су у трећој четвртини ривалу дозволили да постигне само три поена и дилеме више није било.

У одсуству повређеног Милоша Теодосића најефикаснији код гостију био је Авубу Абас са 19 поена, Амар Алибеговић и Ђампаоло Ричи су уписали по 12, Кајл Вимс 11, а Стефан Марковић 1 (0/1 за три, 1/1 слободна бацања), уз 7 скокова и 6 асистенција за 24 минута.

Кајл Виналес је предностио Лиаткабелис са 20 поена, Маргирис Нормантас 10, а Марин Марић и Ерикас Венскус по 8.