ЗА ГИНИСОВУ КЊИГУ: Историја - ОВО нико НИКАДА није урадио! Човек је постигао СВЕ поене за свој тим!

Свашта смо се нагледали у "магичној игри под обручима", али податак који долази из Турске превазилази све досадашње рекорде и мајсторије светских и легендарних асова.

КЛАДИОНИЧАРСКИ ТАТА: Осам различитих лига, "ризичне квоте" и врхунски добитак! (ФОТО)

ИЗ ПОДОГОРИЦЕ САМОУВЕРЕНИ: Нови играч Будућности се огласио пред дерби кола

ОДЛИЧНЕ ВЕСТИ НА МАЛОМ КАЛЕМЕГДАНУ: Радоњић добија велико појачање за Будућност (ФОТО)

Прилично лако је Партизан изашао на крај са Флором у Лиги Конференција, а данас (16.00) у Крушевцу тражи наставак лепо победничког низа. Квота на двојку је 1,25, а на Сигурну победу 1,87. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Напредак - Партизан.

Многи вероватно нису ни чули за Бонсија Колсона, али после утакмице турског првенства између Каршијаке и Бахчешехира, цела планета прича о америчком кошаркашу!

Наиме, Каршијака је у првој четвртини постигла 28 поена, а сви су били дело Колсона!

Американац је имао бриљантних првих 10 минута, седам од седам за три поена, а домаћин је тај део меча добио резултатом 28:15. Играчи Бахчешехира нису имали решење за Американца, док је његовим саиграчима требало 15 минута да се упишу у стрелце!

Бонзи је до краја сусрета успео да убаци још 13 кошева и дуел заврши са 41 поеном, што му је уједно и рекорд каријере. Ипак, далеко значајније достигнуће је оно што се десило у првом кварталу.

Каршијака је славила у овој утакмици 90:81, па је са максималне две победе у два меча стартовала у националном првенству. Клуб из предграђа Истанбула тренутно дели прво место са шампионом Европе Ефесом.

Погледајте како изгледа Елина Свитолина тенисерка из Украјине.