У ЗАДЊИМ СЕКУНДАМА: Десеткована Звезда забележила први пораз

18.09.2021. 15:35
KK Crvena zvezda
KK Црвена звезда / Извор: МН Press

Неизвесна завршница

После пет тријумфа, Црвена звезда је доживела први пораз у припремама за такмичарску 2020/21. Кошаркаши Меге успели су да се реванширају за дуел с почетка припрема, пошто су били бољи у тесном окршају резултатом 74:73 (18:20, 20:7, 13:29, 23:17). Звезда је имала шансу да и овај меч добије, али је шут за победу промашио Никола Ивановић.

Mozzart даје највеће квоте на свету: Интер 1,43, РБ Лајпциг 2,00, Фулам 1,40, Бешикташ 1,95!

НАВИЈАЧИ ПРЕСУДИЛИ: Вечити коло воде (ФОТО)

МВП НАВУКАО РУКАВИЦЕ: Да ли то Јокић мења спорт (ВИДЕО)

Црвено-бели су меч одиграли без петорице првотимаца. На паркету дворане у насељу Браће Јерковић није било капитена Бранка Лазића, затим Огњена Добрића, Дејана Давидовца, Нејта Волтерса и Стефана Лазаревића, док је минуте уписао Марко Симоновић кога због повреде није било дуже време.

Добро је Ливерпул ушао у нову сезону, примио је само један гол у четири кола, па би данас (16.00) све осим победе над Кристал Паласом било изненађење. Квота на кеца је 1,25, а на kombinazziju 1&3 1,63. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Ливерпул - Кристал Палас.

Мега је добром одбраном зауставила Црвену звезду на само седам поена у другој четвртини, због чега је на полувремену имала 11 (38:27), мада су гости с Малог Калемегдана одговорили истом мером у трећем делу који је завршен у њихову корист (29:13). Што је само најавило неизвесну завршницу у којој се екипа Владимира Јовановића за нијансу боље снашла.

Најефикаснији у редовима црвено-белих били су повратници Мајк Цирбес и Никола Калинић са по 13 поена. Немачки центар додао је седам скокова, док је српски репрезентативац имао пет асистенција и четири украдене лопте.

Никола Ивановић и Лука Митровић дописали су по девет, док су Остин Холинс и Немања Поповић имали по осам поена.

Код Меге 18 поена уписао је Карло Матковић уз девет скокова, док је Никола Јовић имао 16 поена. Двоцифрени су били још Малколм Казалон и Лука Церовина са по 11 поена.