"Зек, добро дошао у Партизан"
Поново у клубу?
Амерички кошаркаш Зек Ледеј постигао је договор са Партизаном, судећи по објави његове пријатељице Трејси Лесор.
Данима се пише да би Ледеј могао да се овог лета врати у Партизан, где је са много успеха играо од 2021. до 2024. године.
Према наводима, искусни крилни центар, који је протекле две сезоне провео у дресу миланског Арманија, преговара са црно-белима.
Међутим, ако је судећи по објави Трејси Лесор, партнерке Матијаса Лесора, посао је завршен.
Она је поделила објаву једне незваничне навијачке странице на којој пише да је посао завршен.
- Добро дошао Зек Ледеј - пише на тој објави, а Трејси је додала "братеееее".
Да је ово добар знак за све који желе поново да виде Ледеја у Београду јесте јер се Ледеј и Лесор док су играли заједно за Партизан нису одвајали и постали су блиски пријатељи.
У прошлој сезони Евролиге у дресу Арманија, Ледеј је бележио у просеку 13 поена по мечу, уз 51% шута из игре. Такође, имао је 4,2 скока и скоро једну украдену лопту по утакмици.