Двапут је поновио исти израз: Обрадовић обелоданио осећања као ретко кад - изјава ЧУПА ДУШУ СВИХ ГРОБАРА (ВИДЕО)

09.01.2024. 21:35
Željko
Жељко / Извор: Фото: Youtube printscreen/BC Партизан ТВ

Ужасавајуће је Партизан одиграо друго полувреме.

Кошаркаши Партизана поражени су у 20. колу Евролиге од екипе Фенербахчеа. Резултат је био 91:76 за Турке.

Вришти као да брата жени: Гудурић повиленео у једном трену против Партизана, навијачи Звезде МАСОВНО ДЕЛЕ снимак (ВИДЕО)Gudurić

ШТА ПОСЛЕ ПОРАЗА ОД ФЕНЕРА? Ево какве су шансе Партизана за плеј-офŽeljko Obradović, KK Partizan

ШТА ПОСЛЕ ПОРАЗА ОД ФЕНЕРА? Ево какве су шансе Партизана за плеј-оф

Код Гробара мрак... комплетни мрак: Нема наде у навијачима Партизана, сматрају да је клуб ПРЕШАО ИВИЦУ АМБИСАPanter

Жељко Обрадовић је непосредно после меча дао кратку изјаву, а онда је тренер црно-белих мало образложио за Јутјуб канал KK Партизан и два пута истакао да му је жао због исхода ове утакмице.

- Одиграли смо два различита полувремена, прво - где смо играли са огромном жељом и енергијом, уз оно што је неопходно да се игра у Евролиги, са памећу и са јасном идејом. Све је било апсолутно другачије у другом полувремену. Жао ми је, јер су то исти играчи. Мислим да је то питање концентрације и карактера, да изађеш и наставиш да играш као што си играо.

- Да препознаш неке ствари и када имаш проблем у нападу да наставиш да играш агресивну одбрану, а ми смо дозволили да нам се у четвртој четвртини, где су нам се одвојили, направимо само три фаула, а та три фаула су била на шуту, а мислим да је први био додатно бацање. То су проблеми које смо имали и морали смо да изгубимо утакмицу. Страшно ми је жао, јер смо имали могућност да одиграмо добру утакмицу до краја против једног веома доброг тима, али испало је како је испало и честитам Фенербахчеу - закључио је Обрадовић.

Најновије вести о KK Партизан можете наћи ОВДЕ.