ЖЕЉКУ СВЕ ЈАСНО: Оне су КРИВЕ, оне су нас УБИЛЕ!

18.10.2022. 23:13
Željko Obradović
Жељко Обрадовић / Извор: МН Press

Црно-бели поклекли у финишу утакмице.

Тако близу, а тако далеко. Можда је било ближе него у Виторији, али ни против Олимпије у Београду, кошаркаши Партизана су још једном остали без тријумфа у Евролиги. Гости из Милана славили су у дупке пуној Арени са 85:80 у трећем колу елитног такмичења. Имали су црно-бели двоцифрену предност неколико пута у првом полувремену, " 9" половином последње четвртине, али ни то није било довољно за славље у Евролиги на које се чека осам и по година.

ЕВРОЛИГА: Олимпија УТИШАЛА Арену, кобне грешке у финишу СКУПО коштале Партизан

ЗАЛЕТЕО СЕ И СМЕЧОВАО ЛЕГЕНДУ ЕВРОЛИГЕ: Рампа Лесора изазвала земљотрес, ово се не виђа сваки дан (ВИДЕО)

ПРОРАДИО ВУЛКАН: Када су се ОНИ појавили Гробари су пали у транс (ФОТО)

Шта је пресудило, у чему је проблем што Партизан губи "добијене утакмице", јасно је Жељку Обрадовићу.

- Без икакве дилеме, изгубљене лопте. Оне су нас "убиле" у појам. Почели смо друго полувреме на невероватан начин, управо су те изгубљене лопте и одлучиле победника. Наравно, честитке Милану. И велико хвала нашем дивном народу - истакао је одмах после утакмице стратег црно-белих.