ЗВАНИЧНО: Звезда представила прво појачање (ВИДЕО)
Готово
KK Црвена звезда озваничио је прво појачање за сезону 2026/27.
У питању је амерички плејмејкер Крис Џонс, који је претходну сеозну провео у дресу Хапоела из Тел Авива.
Он се месецима спомињао као аквизиција Црвене звезде и на крају је трансфер и успешно реализован.
- Крис Џонс у Црвену звезду доноси велики квалитет и искуство на позицији организатора игре и један је од најпоузданијих плејмејкера у европској клупској кошарци. Пре свега тимски играч, који своје индивидуалне квалитете максимално ставља у функцију тима - стоји у објави Црвене звезде на друштвеним мрежама.
Џонс је, такође, и прва аквизиција новог члана управе клуба Милоша Теодосића, као и тренера Ибона Навара.
У наредним данима и недељама се очекује још потеза на Малом Калемегдану.