ЗВЕЗДА ВОДИЛА ЦЕО МЕЧ И ИЗГУБИЛА У ФИНАЛУ: Теодосић промашио тројку за победу

17.09.2023. 20:01
zv
зв / Извор: Фото: KK црвена звезда

Пали у завршници.

Кошаркаши Црвене звезде поражени су, после преокрета и драме од Бајерна 84:82 у финалу Мегента Спорт Купа у Минхену и тако остали без првог трофеја у сезони.

МИЛОЈЕВИЋ О ЗВЕЗДИ У ЛИГИ ШАМПИОНА: Борба за пролеће у Европи је РЕАЛНА

ПРЕДСЕДНИК БУДУЋНОСТИ УДАРИО ПО ПАРТИЗАНУ И ЗВЕЗДИ: "Не може један клуб да сам одлаже мечеве, а други да и не игра"

Звезда је од почетка, па до последњег минута имала вођство. Ипак, Бајерн је био упоран, први пут повео у последњем минуту меча и на крају славио.

Од самог старта меча црвено-бели долазе до предности. Током првог полувремена Душко Ивановић је доста ротирао и комбиновао па је већина играча добила прилику да изађе на терен.

До полувремена је српски тим имао и двоцифрену предност, она се топила у трећој деоници, а у последњој потпуно окренула у корист Бавараца,

На само 50 секунди до краја, Бајерн долази први пут на мечу до вођства 81:80. Имао је Симоновић шансу за вођство, али није био прецизан. Поотом, Едвардс погађа тројку за 84:80. Погодила је Звезда двојку, домаћин је промашио два бацања, а онда је Теодосић промашио тројку за победу.