16.08.2019. 20:35
Aleksandar Đorđević
Александар Ђорђевић / Извор: МН Press

Србија убедљиво савладала Турску на ''Акрополис купу''.

Кошаркаши Србије одлично су стартовали на ''Акрополис купу'' пошто су лако савладали селекцију Турске са 87:72, а једина сенка над мечом је повреда Драгана Милосављевића почетком треће четвртине због које је морао да напусти игру.

ПОСЛЕ ПОБЕДЕ СЕ САМО О ТОМЕ ПРИЧАЛО: Ево шта је Сале рекао о ПОВРЕДИ Милосављевића

АКРОПОЛИС КУП: ДОМИНАЦИЈА Србије над Турцима, али догодила се и ПОВРЕДА која је све ЗАБРИНУЛА (ВИДЕО)

АМЕРИ АНАЛИЗИРАЛИ БОГДАНА: Изнели су ШОКАНТАН податак (ФОТО)

После меча је селектор Александар Ђорђевић био прилично утучен због ситуације са Милосављевићем, али је ипак смогао снаге да кратко анализира утакмицу и победу против Турака.

- Што се тиче утакмице мислим да смо имали добра одбрамбена решења без обзира на велики број промашаја турске екипе у првом полувремену. Много пута смо их ми у последњим секундама напада довели до тих ситуација, агресивношћу. Добро смо отворили утакмицу, сви су били концентрисани, на добар начин играли. Играли смо из одбране, можемо и морамо боље сваки пут. Знамо шта је пред нама и то је то - рекао је Ђорђевић.