ТЕХНИЧКА ГРЕШКА, ПА ИСКЉУЧЕЊЕ: Да ли ће Никола Јокић играти против Аргентине

09.09.2019. 09:06
Nikola Jokić
Никола Јокић / Извор: Профимедиа

Изнервиран судисјком одлуком.

За Николу Јокића утакмица против Шпаније завршена је још у 24. минуту. Наш ас је изнервиран једном судијском одлуком приликом борбе за лопту са Марком Гасолом, ушао у жустру расправу са арбитром, а није стао ни након што је добио прву техничку грешку.

РАДУЉИЦА СПУСТИО ЛУНУ ЗА МЕДАЉУ! Она се хвали да ЊЕНУ ПЕСМУ слушају Орлови! Његов коментар ће БОЛЕТИ?

НЕКОЛИКО САТИ ПОСЛЕ ПОРАЗА ОД ШПАНИЈЕ: Кошаркашки савез Србије објавио шампионски твит! Тако се то ради (ВИДЕО)

ИЗБОРИО ЈЕ ПЛАСМАН НА СП, А ОНДА СЕ ПОВРЕДИО: Нашег кошаркаша лечи НАЈЛЕПША српска одбојкашица (ФОТО)

Уследила је и друга, искључујућа, па је центар наше репрезентације завршио утакмицу почетком треће четвртине при резултату 51:39 за Шпанце.

Многи су се у том тренутку запитали да ли ће Никола Јокић бити кажњен и да ли ће бити на располагању селектору Александру Ђорђевићу у четвртфиналном дуелу против Аргентине. На срећу нема аутоматске суспензије и Џокер ће бити у саставу за утакмицу против Гаучоса.

Примера ради, Ангола је прошла кроз сличну ситуацију у Кини. Њихов играч био је искључен због две неспортске грешке и играо, док је Јокић након техничке добио и искључујућу. Али, на срећу избегао је Јокић аутоматску суспензију.