БРАВО ОРЛОВИ: Одбојкаши Србије победили Кубу у Лиги нација
Важан тријумф
26.06.2026.
23:21
Коментари (0)
Мушка одбојкашка репрезентација Србије победила је селекцију Кубе резултатом 3:1, по сетовима 25:19, 13:25, 25:23, 25:22 у другој утакмици групе А друге седмице Лиге нација, која се игра у француском Орлеану.
Меч је трајао 120 минута. Најефикаснији у селекцији Србије био је Лазар Мариновић са 18 поена, док је Павле Перић забележио 14. У репрезентацији Кубе најбољи је био Мигуел Анхел Лопез Кастро са 15 поена.
Србија ће наредни меч у Орлеану одиграти сутра од 20.30 часова против Француске. Српске одбојкаше потом у недељу такође од 20.30 сати очекује дуел против репрезентације Сједињених Америчких Држава.
Одбојкаши Србије се тренутно налазе на шестом месту на табели ЛН са 12 бодова.