Одбојкаши Радничког из Крагујевца одбранили титулу шампиона Србије
Одбојкаши Радничког из Крагујевца одбранили су титулу првака Србије, пошто су вечерас, у трећој утакмици финалне серије плеј-офа Суперлиге Србије, на свом терену победили Војводину 3:0 (25:22, 25:23, 25:18).
Раднички је у финалној серији победио укупним резултатом 3:0 и тако дошао до своје четврте титуле шампиона Србије. За најкориснијег играча (МВП) финалне серије плеј-офа проглашен је коректор Радничког Младен Бојовић.
Најефикаснији у екипи Радничког у вечерашњој утакмици био је Бојовић са 17 поена. Иван Ћировић је додао 10 поена, док је Душан Лопар уписао осам поена.
У екипи Војводине најефикаснији је био Марко Радосављевић са 12 поена. Стефан Кокеза је додао 10 поена, док су Никола Брборић и Лука Маћешић уписали по осам поена.
Раднички је ове сезоне освојио и трофеј у Суперкупу Србије, док је у националном купу дошао до финала, у ком је изгубио од Спартака из Суботице.