ОЗБИЉНИ ПРОБЛЕМИ ЈЕ МУЧЕ: Симон Бајлс одустала и од индивидуалног такмичења

28.07.2021. 09:51
Simon Bajls
Симон Бајлс / Извор: Реутерс

Американка је најбоља гимнастичарка свих времена.

Американка Симон Бајлс, најбоља гимнастичарка свих времена, одлучила је да после после прескоченог екипног финала не учествује ни у индивидуалном такмичењу. У првом тренутку се спекилисало да је повреда у питању, али је Бајлс рекла да су у питању ментални проблеми. Амерички тим се огласио саопштењем у којем је навео да наставља да прати здравствено стање Бајлсове и да још није познато да ли ће она учествовати на предстојећим такмичењима на Олимпијским играма.

АКО ПРОЂЕ ФОКИНУ: Ђоковић САЗНАО потенцијалну МИНУ у четвртфиналу, коју је ПОБЕДИО 16 пута заредом!

ДЕМОЛИРАЊЕ: Американци без због Француске искалили на Иранцима (ФОТО)

БИО ЈЕ СПРЕМАН НА СВЕ: Драган Јовић повукао невероватан потез у стварању олимпијских шампиона

- Нисам добро већ неко време. Осећала сам се чудно и на тренингу и на загревању - рекла је Бајлс објаснивши да се повукла јер није желела да угрози такмичење колегиница из репрезентације.

Доживела је Звезда врло непријатан пораз прошле недеље у Казахстану, и вечерас (20.30) на Маракани мора да јури минус од 1:2 како би наставила пут ка Лиги шампиона. Квота на кеца је 1,45, а на то да ће Звезда дати бар два гола (тим1 2 ) 2,15. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Звезда - Каират.

Бајлс је на светским првенствима и Олимпијским играма освојила укупно 30 медаља, а потенцијално освојене четири медаље у Токију је деле од тога да и званично постане најуспешнији гимнастичар свих времена. Одустајање Бајлс у екипном такмичењу био је и један од разлога због којег су Американке први пут после целе деценије остале без златне медаље на великом такмичењу.