ВРАТИЛА СЕ СИМОН БАЈЛС: Американка стигла до бронзе, злато за девојчицу из Кине

03.08.2021. 12:26
Simon Bajls
Симон Бајлс

Повукла се из финала у вишебоју.

Ченчен Хуан, 16-годишња гимнастичарка из Кине, освојила је златну медаљу у финалу такмичења на греди на Олимпијским играма у Токију.

СКАНДАЛ НА ОИ: Оборио рекорд, оптужен за варање, ударио ривала па прошао у финале (ВИДЕО)

ХОЋЕ ДА БУДУ КАО СРБИ: Хрвати неће да буду баракуде, сада би да постану делфини

СТЕФАНОВИЋ ОПТИМИСТА: Надам се да ћу показати колико ВРЕДИМ

До олимпијског злата стигла је са 14.633 поена, а њена сунароткиња Шиђин Тан резултатом 14.233 освојила је друго место.Американка Симон Бајлс са 14.000 поена освојила своју другу бронзу у тој дисциплини, након прве на Играма у Рију 2016. године.

Бајлс се због психичких проблема претходно повукла из финала у вишебоју, прескоку, двовисинском разбоју и партеру.

Једна од најбољих гимнастичарки свих времена сада има седам олимпијских медаља, четири златне, сребрну и две бронзане.

Звезда вечерас (21.00) чека Шериф и жели да стекне капитал и мирно отпутује на реванш у Молдавију. Квота на кеца је 1,40, а на Сигурну победу (тријумф без примљеног гола) 2,15. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Звезда - Шериф.

Освајачица три медаље на овогодишњим Играма, Американка Саниса Ли, у данашњем такмичењу на греди завршила је на петом месту.