БЕЗ МЕДАЉЕ У СКОКУ УДАЉ: Ангелина Топић шеста у финалу

10.08.2023. 10:20
Angelina Topić
Ангелина Топић / Извор: МН Press

Злато припало Иркињи Елизабети Ндуди.

Српска атлетичарка Ангелина Топић освојила је данас шесто место у финалу дисциплине скок удаљ на Европском првенству за старије јуниоре и јуниорке (У20), које се одржава у Јерусалиму, саопштио је Српски атлетски савез.

ЈЕРУСАЛИМ ЈОЈ ОПЕТ ДОНЕО СРЕЋУ Ангелина после злата блиста: "Ово је магичан град"

ДЕЈНА БАЦИО БОМБУ: Обелоданио против кога ће се Адесања борити и сви су РАСПАМЕЋЕНИ (ВИДЕО)

ПОЈАЧАЊЕ ИЗ АЦБ ЛИГЕ: Црвено-бели ПОТПИСАЛИ бека! (ФОТО)

Топићева је до шестог места у финалу стигла скоком од 6,42 метра. Она је синоћ освојила златну медаљу у финалу дисциплине скок у вис.

Златну медаљу у финалу скока удаљ освојила је Иркиња Елизабета Ндуди даљином од 6,56 метара, сребро је припало Пламени Митковој из Бугарске резултатом 6,54, док је трећа била Немица Лаура Ракел Милер са 6,51 метром.