ЦЕВ КУП: Војводина испала у шеснаестини финала

05.12.2018. 22:24
OK Vojvodina
ОК Војводина / Извор: МН Press

Новосађани завршили такмичење у ЦЕВ купу.

Одбојкаши Војводине нису успели да се пласирају у осмину финала ЦЕВ купа после пораза од немачког Алпенволејса 1:3 (28:30, 22:25, 25:19, 23:25).

УЖАС: Бивши репрезентативац Србије завршио у БОЛНИЦИ после судара са голманом! (ВИДЕО ФОТО)

ЧЕЛЕНЏ КУП: Звезда рутински до осмине финала

Први сет су Лале испустиле у неизвесној завршници и гости су повели тај део игре решили у своју корист резултатом 28:30. Други сет су такође Немци победили уз доста муке, а коначан резултат је био 22:25.

Војводина је рутински славила у трећем сету резултатом 25:19, али су се Немци опоравили и показали су психичку стабилност, па су до трећег добијеног сета дошли тријумфом 23:25.

Меч у малој дворани "Спенса" је трајао сат и 56 минута, а најбољи у домаћој екипи је био Лазаро Фундора са 14 поена. Победничку екипу је предводио Кирил Клец са 17 поена.

Новосађани су изгубили и у првој утакмици двомеча у Немачкој резултатом 3:2, а у реваншу нису успели да дођу до поебеде.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.