ДЕ-МО-ЛИ-РА-ЊЕ: Партизан САМЛЕО ривала са 32 разлике! Историја ОВО не памти

25.09.2021. 20:04
GROBARI
ГРОБАРИ / Извор: МН Press

Убедљиво.

Рукометаши Партизана забележили су једну од најубедљивијих победа у последњих неколико сезона, пошто су са 32 гола разлике савладали на Бањици нишки Железничар резултатом 45:13 у 2. колу Аркус лиге!

ХИТ ГОДИНЕ: Све очи су упрте у једног Нишлију – освајача ГРАНД ЏЕКПОТА!

УЖАСНА ТРАГЕДИЈА: Мотоциклиста ПРЕМИНУО у стравичном судару! Имао је само 15 година

ЗАВРШЕНЕ КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ВН РУСИЈЕ: Норису пол позиција, Хамилтон стартује као четврти

Реал је одлично почео сезону, а вечерас (21.00) код куће има озбиљан испит, пошто му долази Виљареал који у пет кола нема пораз (четири ремија и победа). Квота на кеца је 1,50, док је икс 4,50, а 3 1,60. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Реал - Виљареал.

Да, добро сте прочитали, само 13 голова постигле су Нишлије за сат времена игре против Партизана. Гранитна одбрана црно-белих није дозвољавала ривалу да му запрети, а већ до полувремена је све било решено.

Домаћин је повео 5:2, па 10:5 и разлика је драстично расла како је меч одмицао, да би на полувремену износила невероватних 14 за Партизан (21:7).

Рукометаши Железничара изгледали су беспомоћно на терену, па су у наставку постигли још мање голова, само шест, наспрам једног више црно-белих који су стали на 22 поготка, од укупних 43.

Сви рукометаши Партизана, изузев голмана, уписали су се у стрелце, а најефикаснији су били Урош Којадиновић са седам голова, Никола Ивановић са шест, док су Мартин Варга и Никола Зечевић постигли по пет погодака.

Погледајте како изгледа Наталија Гуилтер, фудбалерка из Бразила.