Душан Мандић се ВРАТИО: Поново је тамо где му је НАЈЛЕПШЕ!
Поново у средини где се најлепше осећа.
Српски ватерполиста Душан Мандић опоравио се од повреде и вратио у базен после 49 дана!
Ту вест је потврдио Ференцварош. Мандић је због повреде пропустио и квалификациони турнир Светског купа са Србијом, његов тим се сада јавио и донео радосне вести:
- После 49 дана, Манда се вратио!
Подсетимо, Душан Мандић је био један од кључних ватерполиста репрезентације Србије који су се окитили златном медаљом на Европском првенству, после осам година.
Србија је победила у финалу Мађарску и на тај начин поновила је успех остварен 10 година раније, када је такође била најбоља на Старом континенту, исто у Београдској арени, али је тада противник у финалу била селекција Хрватске.
Мандића очекује увече утакмица против екипе ОСЦ у оквиру последњег кола средишње фазе првенства Мађарске, али то не би требало да утиче на пласман, јер је Ференцварош већ обезбедио прво место на табели.
БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа Ана Рајковић, супруга Предрага Рајковића