ЕП У РУКОМЕТУ: Ново ИЗНЕНАЂЕЊЕ у мечу Црне Горе! Ово стварно нико није ОЧЕКИВАО!

22.01.2022. 17:39
rukometna reprezentacija Crne Gore
рукометна репрезентација Црне Горе / Извор: Реутерс

Дан раније су шокирали Хрвате.

Само дан пошто је приредила сензацију и елиминисала селекцију Хрватске из борбе за медаљу, рукометна репрезентација Црне Горе доживела је изненадан пораз од Холандије резултатом 30:34 (16:18).

МЕРИДИАН НАЈВЕЋЕ КВОТЕ НА ПЛАНЕТИ: Челси 1.70, Манчестер Јунајтед 1.95, Аталанта 2.30

ШОК ТЕРАПИЈА УПАЛИЛА: Звезда СРУШИЛА Партизан

ЕП У РУКОМЕТУ: Русија испустила СЕНЗАЦИЈУ, преживела МОЋНА Шпанија! Пресудио СЕДМЕРАЦ

Уједно, ово је била прва победа Холандије у другој фази, после пораза од Француске, односно, први неуспех Црне Горе након тријумфа над Каубојима.

Соколови су боље отворили меч и констатно водили са два или три гола разлике, али су у завршници првог полувремена пали и допустили Холанђанима да направе преокрет.

Лале су успеле да смање заостатак, затим и изједначе, а потом ситгну и до преокрета, па су на полувреме отишле са два гола предности.

Од првог до последњег минута другог полувремена Холандија је имала предност и Црна Гора није успела да се врати у меч.

У победничком тиму доминирао је Смит са девет голова, док Штајнс и Фалке постигли по шест погодака. Код Црногораца, истакли су се Чепић и Бранко Вујовић са по шест голова.

Најновије вести из спорта прочитајте ОВДЕ.

Погледајте како изгледа црногорска тенисерка Данка Ковинић.