ХРВАТИ УРАДИЛИ ШТО ЈЕ ДО ЊИХ: Каубоји разбили Украјину

17.01.2022. 19:48
Rukometna reprezentacija Hrvatske
Рукометна репрезентација Хрватске / Извор: Реутерс

Чекају исход меча Србије и Француске.

Рукометна репрезентација Хрватске савладала је Украјину убведљиво са 38:25 (18:13) у свом последњем мечу у групи А на Европском првенству у Сегедину. Каубоји су овом победом дошли на корак од пласмана у наредну рунду такмичења, али ће чекати исход утакмцие између Србије и Француске и навијати за Триколоре.

МОК ОДЛУЧИО: Нема више слободне продаје карата за ЗОИ у Пекингу

КАТАСТРОФА ЗА СРБИЈУ! Орлови ипак без Петра Ненадића нападају Француску

СВЕТСКА ЛИГА: Реновирана Србије против Италије

Украјинци су Хрватској равноправан противник бии само у првих 10 минута меча, да би потом Каубоји потпуно преузели контролу меча одржавајући предност која је на полувремену износила пет голова, иако су Украјинци успели у једном тренутку да приђу на један гол заостатка.

У наставку меча Хрватска је константно повећавала предност, а тек на тренутак су Украјинци покушавали нешто. Ипак, на крају су Хрвати остварили убедљиву победу са двоцифрееном предношћу. Најефикаснији у редовима Хрватске били су Мартиновић и Шипић са по седам голова. Артеменко је предводио Украјину са пет постигнутих голова.

Погледајте како изгледа Софија Томала, девојка Александра Зверева.