ИТАЛИЈАНИ ПОТОПИЛИ ДЕЛФИНЕ: Осам ЦРВЕНИХ картона обележило пораз Србије!

10.08.2022. 20:28
Vaterpolo reprezentacija Srbije, Dejan Savić
Ватерполо репрезентација Србије, Дејан Савић / Извор: МН Press

Завршен турнир у Сасарију.

Ватерполо репрезентација Србије поражена је у последњем колу турнира у Сасарију од селекције Италије, резултатом 12:10 (2:4, 3:2, 3:3, 4:1 и тако турнир завршила са две победе и једним поразом.

СПЕКТАКЛ У БЕОГРАДУ: Спреман опроштај за “Шесторицу величанствених”

КАПИТЕН БРЖИ ОД СИРЕНЕ: Ранђеловић за победу Србије секунд пре краја

Министар Удовичић на јавној расправи о Предлогу стратегије за младе - Важно нам је мишљење младих

Утакмица између Италије и Србија била је изузетно узвудљива и бурна, а додељено је чак осам црвених картона што се не памти на ватерполо утакмицама.

Србија је три четвртине држала игру у својим рукама, водила 3:1, 4:2, 6:3.

У трећем делу су Италијани успели да изједначе али је наш састав сачувао минималну предност пред последњих осам минута.

Али, црвени каротни су учинили своје, Србија је остала без Вучинића И Ранђеловића због три личне. Италијани су серијом 3:0, повели 11:9. Смањио је Мандић али је у последњим секундама Ди Фулвио решио меч.

Када су црвени картони Србије у питању у другој четвртини је одмах искључен Радуловић, у трећој Мартиновић а у последној Лукићи и Стојановић. Италијани су остали без Алеанија, Ди Соме и Брунија.

ИТАЛИЈА: Дел Лунго, Ди Фулвио 3, Алесани, Грата 1, Фондели, Канела , Ренцуто 3, Кондеми 2, Фереро 1, Бруни 1, Ди Сома, Долче 1, Масаро.

СРБИЈА: Ристичевић, Мандић 2, Велкић 1, Ранђеловић 2, Вучинић 1, Пљеванчић 1, С.Рашовић, Лукић 1, Драшовић 1, Радуловић, Стојановић, В.Рашовић 1, Добожанов, Мартиновић.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте Софију Милошевић, супругу Луке Јовића, у теретани