ЗЛАТО ЗА ШПАНОВИЋЕВУ: Победа Иване после шест година

06.02.2021. 17:44
Ivana Španović
Ивана Шпановић / Извор: Профимедиа

Добар резултат.

Ивана Шпановић освојила титулу дворанске шампионке Србије у скоку у даљ. Појавила се националном такмичењу после шест година и имала је скок од 6,56 метара у другој серији.

УКАЗАНА ВЕЛИКА ЧАСТ: Београд домаћин Светског првенства

ХАОС НА ЧУВЕНОЈ СТАЗИ: Горе ЛОЖЕ, боксови, зграде, УГРОЖЕН и Фанђов музеј (ВИДЕО)

КАКАВ ПРЕОКРЕТ: Србија се већ пласирала на Европско првенство

После пораза од Интера Јувентус је везао две победе, врши притисак на лидера Милан, а вечерас (18.00) му у госте стиже Рома која би могла да помути планове Старој дами. Квота на кеца је 1,80, икс је 3,60, двојка 4,60, а 3 1,55. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Јувентус – Рома.

На другом месту завршила је Милица Гардашевић са 6,34 метара, док је скок од 6,19 био довољан Сари Лукић да заврши на трећој позицији.

Ба као и митинг у Дизелдорфу, Ивани је Првенство Србије послужило као припремно такмичење за Европско првенство у Торуњу у Пољској, на коме брани титулу.

- Ово је требало да буде као тренинг, зато сам скакала само три серије, враћам се полако на ниво који је потребан. Имамо још неколо недеља до Европског првенства и требало би све то да буде на свом месту - истакла је Ивана.

Шпановићева је остварила најбољи резултат сезоне, за шест центиметара дужи скок од оног којим је на митингу у Дизелдорфу освојила треће место.