"ЗЛАТНИ СЕТ" НИЈЕ ДОНЕО СЈАЈ: Јединство без полуфинала Купа ЦЕВ

07.02.2024. 22:21
OK Jedinstvo
ОК Јединство / Извор: МН Press

Близу је била екипа из Старе Пазове.

Јединство из Старе Пазове, првак Србије и победник Банка Поштанска штедионица Суперлиге 2022/2023, није успело да се пласира у полуфинале Купа ЦЕВ 2024. Швајцарски Нојшател је елиминисао Јединство тријумфом у "златном сету" са 15:13, после 17 минута игре.

Већ је био велика жеља Партизана: Бек стиже у Београд - ПОТПИСАО до краја сезонеDžo

ФОРТУНА НА СТРАНИ НИГЕРИЈЕ: После пенала се пласирали у финале Купа афричких нацијаNigerija

Новак Ђоковић поцепао мајицу у тоалету! "Све је унапред изрежирано" Снимак обишао интернет (ВИДЕО)Nole

У регуларном току друге утакмице четвртфинала Купа ЦЕВ 2024, Нојшател је победио Јединство са 3:1, по сетовима 25:23, 20:25, 25:19 и 25:18, после 94 минута игре.

У првом мечу, одиграном у Руми, Јединство је савладало Нојшател са 3:1 (25:27, 25:23, 25:20, 25:20).

По пропозицијама ЦЕВ, за победе од 3:0 и 3:1 победник добија 3 бода. Уколико се меч заврши резултатом 3:2, победник добија 2, а поражени 1 бод.

Уколико обе екипе имају исти број победа и бодова, о укупном победнику одлучује "златни сет", који се игра одмах по завршетку друге утакмице. "Златни сет" се игра до 15 поена.

Нојшател ће у полуфиналу Купа ЦЕВ 2024. играти против пољског Будовлани Лођа, за који играју Ана Бјелица и Јелена Благојевић.