17.06.2021. 16:47
Slobodan Kovač
Слободан Ковач / Извор: МН Press

Србија поражена од Аргентине.

Одбојкаши Србије поражени су данас од Аргентине са 3:0 у 12. колу Лиге нација. Био је то четврти пораз Орлова, а меч је обележила повреда Уроша Ковачевића у другом сету.

Mozzart даје највеће квоте на свету: Белгија 2,15, Холандија 1,68, Украјина 1,82

ЦЕВ САОПШТИО: Србија са шест клубова у евро такмичењима

КАПИТАЛНО ПОЈАЧАЊЕ: Репрезентативац Србије стигао у Звезду из Бундеслиге

Селектор Србије Слободан Ковач био је разочаран после меча јер је би овај пораз могао да кошта Орлове пласмана у полуфинале пошто су тренутно на шесто месту табеле. У преосталим мечевима против Аустралије, Холандије и Канаде, Србији су потребне све победе, али ће зависити и од резултата других мечева.

Тријумф над Украјином довео је Холанђане у позицију да вечерас (21.00) против Аустрије могу да практично обезбеде осмину финала. И Аустријанци имају сличну рачуницу, али су квалитетом испод ривала. Квота на Холандију је 1,62, икс је 3,80, а двојка 5,80. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Холандија - Аустрија.

- Шта да кажем? У првом сету смо имали предност, а онда смо дозволили ривалу да се врати. Нисмо имали решења ни у једном тренутку. Видели смо колико је значио тај први сет за самопоуздање и игру уопште. Нисмо играли добро, недостаје много тога. Изузетно болан пораз који нас је вероватно избацио из борбе за полуфинале. Треба се надати до краја, али кад је било најважније одиграли смо најслабију утакмицу - рекао је Ковач.

Погледајте како изгледа Јована Ђорђевић, супруга Филипа Ђорђевића.